Váš košík je prázdný

AKCE - Rudé růže za 45,-

U nás si kupujete obrovskou kytici, proto Vám vycházíme s cenou vstříc. Kytice je z 15 dlouhých rudých růží, cena je 45,- Kč za růži.

V kytici najdete pouze dlouhé růže v prvotřídní kvalitě, finální výsledek je opravdu krásný a reprezentativní.

Varianty - Kytice složena z:

15 dlouhých rudých růží s mašlí za 675,- Kč

19 dlouhých rudých růží s mašlí za 855,- Kč

25 dlouhých rudých růží s mašlí za 1125,- Kč

50 dlouhých rudých růží s mašlí za 2250,- Kč

100 dlouhých rudých růží s mašlí za 4500,- Kč

101 dlouhých rudých růží s mašlí za 4545,- Kč

Pokud potřebujete jinou barvu nebo počet růží, ZDE si můžete vybrat.

Zavolejte nám, jsme online na tel. 776 776 624.

Pokud si kytici nemůžete vyzvednout v květinářství, rádi ji místo Vás doručíme, květiny Vám doveze

Květinové TaxiDoručování květin.

825 Kč 675 Kč
* Zvolte velikost kytice:

Množství:

Růže

Růže patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější květiny. Je symbolem krásy, lásky a přátelství. Pro svoji krásu byla nazvána královnou květin. Růže člověka provázejí po celý život. Kytice z růží jsou vhodným dárkem při oslavách narozenin, svátku, narození dítěte, používají se ve svatebních kyticích atd. Pokaždé, když chcete někomu udělat radost, můžete darovat růži. Růže k těmto účelům jsou speciálně vyšlechtěny a pěstovány ve vhodných klimatických podmínkách po celém světě. Největší pěstitelé jsou v Africe a jižní Americe, odtud se po sklizni letecky přepravují na holandskou burzu květin, až nakonec skončí v květinářství ve vašem městě. A pokud si kytici z růží v e-shopu vyberete, o doručení květin se postaráme. 

Pokud nevíte, jakou barvu koupit pro blízkou osobu, pomůže vám květomluva. Podívejte se na význam jednotlivých barev. Každopádně, pokud víte, jaká je oblíbená barva milované osoby, vůbec na to nedejte.

rudá - láska, modrá - věrnost, zlatá - důstojnost, hnědá - zloba, žárlivost, fialová - pokora, zelená - naděje, tmavě růžová - vděčnost, růžová - odpuštění, světle růžová - obdiv, sympatie, oranžová - vášeň, touha, žlutá - odpuštění, pokora, upřímnost, bílá - nevinnost, velká láska

SEO webu sledují SEO nástroje.cz