Váš košík je prázdný

Květinářství Brno

Klikněte pro přímý nákup na obrázek nebo Vstupte do e-shopu >>ZDE<<

 

Akce růže za 44,-   

fac9770ae986695c80dfb6c58f312f32    fido    CM

Naše nejprodávanější kytice...

 

Pokud máte hodně práce, nestíháte, jste zaneprázdněný a potřebujete doručit kytici, směle se na nás můžete obrátit. Jsme Květinové Taxi a květinářství a doručení a rozvoz květin je naše práce. Všechna ta krása se tvoří v květinářství,  Květinářství Brno, kam se můžete přijít podívat i osobně. Najdete nás na těchto adresách:

Květinářství Žarošická 30, 629 00 Brno - Vinohrady; v supermarketu BILLA
Květinářství Okružní 33, 638 00 Brno - Lesná; v supermarketu BILLA

Květinářství působící na trhu květin od roku 1995. U nás najdete široký sortiment řezaných a pokojových květin v prvotřídní kvalitě, umělé květiny, dárkové předměty a dekorativní keramiku. Květiny nabízíme vždy čerstvé, dovážejí se z Holandska, kde se prodávají na květinové burze. Tam se dostavájí z celého světa. Když si kupujete růže, není výjimkou, že pocházejí z africké Keni, jihoamerického Hondurasu, Kolumbie nebo Ekvádoru. Právě zde se vypěstovali a zde sídlí největší producenti růží.

Také se zabýváme dekorační floristikou, výzdoba interiérů ze živých, sušených i umělých květin je pro nás potěšení. U nás si vyberete kytice pro každou příležitost, kytice dárkové i smuteční kytice a velice oblíbené klobásové kytice, skvělý dárek pro pány. Rovněž nabízíme kompletní svatební servis. Svatební kytice dle Vašeho přání, kytice pro maminky, korsáž pro ženicha, svatební výzdobu interiérů - restaurace, obřadní síně nebo kostela.

Spolupracujeme s firmami, které mají zájem o zajištění reprezentativní výzdoby interiérů na seminářích, workshopech, veletrzích, výstavách nebo jiných prodejních akcích. Zajistíme unikátní styl Vaší firmy, abyste byli jedineční, jiní a lepší než konkurence. Květinová výzdoba a floristické doplňky na rauty i k různým jiným příležitostem. Pro firemní akce, výstavy, prezentace jsme kromě květinové výzdoby a aranžmánů schopni nabídnout i zapůjčení větších zelených rostlin. Stačí specifikovat Váš požadavek a zbytek již zařídíme my. Dovoz, rozvoz květin a transport i větších květin nebo doručení květin dle přání z širokého výběru není překážkou.

Doručování květin je v současné době velmi oblíbená, vyhledávaná a pro zákazníky pohodlná služba. Květiny místo Vás doručí KVĚTINOVÉ TAXI. Věnování kytice tím získá zcela jiný rozměr a radost z ní bude obrovská, to víme zcela jistě. V Brně a okolí rozvážíme květiny do 19.00 nebo po předchozí domluvě i v jinou dobu, a to i o víkendech a svátcích. Objednávat přes e-shop můžete non-stop. Květinová služba je online, květinový kurýr je rychlý, diskrétní a spolehlivý.

SEO webu sledují SEO nástroje.cz